BTB16-600CW
Partnumber:
BTB16-600CW
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1895 in stock
SKU:
BTB16-600CW
Package
600V, 16A, SNUBBERLESS TRIAC, TO-220AB, PLASTIC PACKAGE-3