BTB16-700SW
Partnumber:
BTB16-700SW
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 700V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB