BTB16-800
Partnumber:
BTB16-800
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
9999 in stock
Package
TRIAC 800V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube