BTB16-800BWRG
Partnumber:
BTB16-800BWRG
Manufacturer:
ST
Availability:
10000 in stock
SKU:
BTB16-800BWRG
Package
TRIAC Diode 800V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube