BTB16-800SW
Partnumber:
BTB16-800SW
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
8310000 in stock
SKU:
BTB16-800SW
Package
TRIAC 800V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB