BTB16-800SWRG
Partnumber:
BTB16-800SWRG
Manufacturer:
STMicroelectronics
Availability:
371 in stock
SKU:
BTB16-800SWRG
Package
TRIAC 800V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube