BTB41-800B
Partnumber:
BTB41-800B
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BTB41-800B
Package
TRIAC 800V 315A 3-Pin(3+Tab) TOP Bulk