BTFW14P-3SSTE4LF
Partnumber:
BTFW14P-3SSTE4LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board PL 14 POS 1mm Solder ST SMD T/R