BTW69-200
Partnumber:
BTW69-200
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
530 in stock
SKU:
BTW69-200
Package
THYRISTOR SCR 200V 525A 3-PIN(3+TAB) TOP TUBE