BTW69-200NS
Partnumber:
BTW69-200NS
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
640 in stock
SKU:
BTW69-200NS
Package
THYRISTOR SCR 200V 525A 3-PIN(3+TAB) TOP