BTW69-600
Partnumber:
BTW69-600
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
158500 in stock
SKU:
BTW69-600
Package
Thyristor SCR 600V 610A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated Bulk