BTW69600
Partnumber:
BTW69600
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1937 in stock
SKU:
BTW69600
Package
50A, 600V, SCR, PLASTIC, TOP3, 3 PIN