BU12P-TZ-S(LF)(SN)
Partnumber:
BU12P-TZ-S(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Wire HDR 12 POS 1.5mm ST Cable Mount Box