BUK101-50GL
Partnumber:
BUK101-50GL
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
MODULES
Availability:
838 in stock
SKU:
BUK101-50GL
Package
Trans MOSFET N-CH 50V 26A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB