BUK102-50GL
Partnumber:
BUK102-50GL
Manufacturer:
PHILIPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1896 in stock
SKU:
BUK102-50GL
Package
TRANS MOSFET N-CH 50V 45A AUTOMOTIVE 3-PIN(3+TAB) TO-220AB