Partnumber: BUK114-50L
Manufacturer: NXP/PHILIPS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 928 in stock
SKU: BUK114-50L
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 50V 15A Automotive 5-Pin(4+Tab) D2PAK