Partnumber: BUK119-50DL
Manufacturer: NXP/PHILIPS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1799 in stock
SKU: BUK119-50DL
decrease increase
Package TRANS MOSFET N-CH 50V 20A AUTOMOTIVE 3-PIN(3+TAB) SOT-78B