Partnumber: BUK124-50L
Manufacturer: NXP Semiconductors
products.category: IC CHIPS
Availability: 934 in stock
SKU: BUK124-50L
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 50V 30A Automotive 5-Pin(5+Tab) TO-220