Partnumber: BUK135-50L
Manufacturer: PHILIPS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1265 in stock
SKU: BUK135-50L
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 50V 30A Automotive 5-Pin(4+Tab) D2PAK