BUK436W-800A
Partnumber:
BUK436W-800A
Manufacturer:
PHILIPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1030 in stock
SKU:
BUK436W-800A
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 4A 3-Pin(3+Tab) TO-247