BUK444-800A
Partnumber:
BUK444-800A
Manufacturer:
NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
676 in stock
SKU:
BUK444-800A
Package
TRANS MOSFET N-CH 800V 1.4A 3-PIN(3+TAB) TO-220