BUK446-800A
Partnumber:
BUK446-800A
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1186 in stock
SKU:
BUK446-800A
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 2A 3-Pin(3+Tab) TO-220