BUK453-60B
Partnumber:
BUK453-60B
Manufacturer:
PHILIPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
168700 in stock
SKU:
BUK453-60B
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 20A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB