BUK465-60A
Partnumber:
BUK465-60A
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
864 in stock
SKU:
BUK465-60A
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 41A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK