BUK482-100A
Partnumber:
BUK482-100A
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 1.8A Automotive 4-Pin(3+Tab) SC-73