BUK555-100B
Partnumber:
BUK555-100B
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
483 in stock
SKU:
BUK555-100B
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 22A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220