BUK556-60H
Partnumber:
BUK556-60H
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1528 in stock
SKU:
BUK556-60H
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 60A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220