BUK583-60A
Partnumber:
BUK583-60A
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
BUK583-60A
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 3.2A Automotive 4-Pin(3+Tab) SC-73