BUK6D43-40PX
Partnumber:
BUK6D43-40PX
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 40V 14A Automotive 6-Pin DFN-MD EP T/R