BUK7109-75ATE
Partnumber:
BUK7109-75ATE
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
others
Availability:
1026 in stock
SKU:
BUK7109-75ATE
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 120A Automotive 5-Pin(4+Tab) D2PAK