BUK7614-55A
Partnumber:
BUK7614-55A
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1012 in stock
SKU:
BUK7614-55A
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 73A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK