Partnumber: BUK761R7-40E
Manufacturer: NXP SEMICONDUCTORS
products.category: MODULES
Availability: 1743 in stock
SKU: BUK761R7-40E
decrease increase
Package MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK