Partnumber: BUK7908-40AIE
Manufacturer: PHILIPS/NXP
products.category: Diode Dynamics
Availability: 865 in stock
SKU: BUK7908-40AIE
decrease increase
Package TRANS MOSFET N-CH 40V 117A AUTOMOTIVE 5-PIN(5+TAB) TO-220