BUK7C06-40AITE
Partnumber:
BUK7C06-40AITE
Manufacturer:
NXP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 155A Automotive 7-Pin(6+Tab) D2PAK