BUK7K17-60E
Partnumber:
BUK7K17-60E
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 30A Automotive 8-Pin LFPAK-D