BUK7K29-100EX
Partnumber:
BUK7K29-100EX
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 29.5A Automotive 8-Pin LFPAK-D T/R