BUK7Y12-55B
Partnumber:
BUK7Y12-55B
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 61.8A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK