BUK7Y4R4-40E
Partnumber:
BUK7Y4R4-40E
Manufacturer:
Nexperia
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 100A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK