BUK9219-55A,118
Partnumber:
BUK9219-55A,118
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 55A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R