Partnumber: BUK9240-100A,118
Manufacturer: Nexperia
products.category: IC CHIPS
Availability: 10000 in stock
SKU: BUK9240-100A
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 100V 33A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R