BUK9606-75B
Partnumber:
BUK9606-75B
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
752 in stock
SKU:
BUK9606-75B
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 153A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK