BUK9609-75A
Partnumber:
BUK9609-75A
Manufacturer:
Nexperia
Availability:
1186 in stock
SKU:
BUK9609-75A
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 75A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK