BUK9620-55A
Partnumber:
BUK9620-55A
Manufacturer:
Nexperia
Availability:
717 in stock
SKU:
BUK9620-55A
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 54A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK