BUK969R3-100E
Partnumber:
BUK969R3-100E
Manufacturer:
NXP SEMICONDUCTORS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 100A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK