BUK9C10-65BIT
Partnumber:
BUK9C10-65BIT
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 65V 75A Automotive 7-Pin(6+Tab) D2PAK