BUK9K13-60EX
Partnumber:
BUK9K13-60EX
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 40A Automotive 8-Pin LFPAK-D T/R