BUK9Y104-100B
Partnumber:
BUK9Y104-100B
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 14.8A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK