BUK9Y15-60E
Partnumber:
BUK9Y15-60E
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 53A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R