BUK9Y19-100E
Partnumber:
BUK9Y19-100E
Manufacturer:
NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 56A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK