BUK9Y19-55B
Partnumber:
BUK9Y19-55B
Manufacturer:
NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
464 in stock
SKU:
BUK9Y19-55B
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 46A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK